Zawody OSP z gminy Bolimów

(fot. Beata Pierzchała)

Wielkie emocje i rywalizacja w duchu fair play wypełniły sobotę, 26 sierpnia, na gminnym boisku w Bolimowie. Tam odbyły się zawody strażackie, wzięli w nich udział reprezentanci jednostek z Bolimowa, Sierzchowa, Łasiecznik i Kęszyc.

 

Pod upalnym niebem, strażaczki i  strażacy, stanęli do rywalizacji. Wystartowały zarówno damskie, jak i męskie drużyny seniorskie. Nie zabrakło również Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które udowodniły, że przyszłość straży pożarnej jest w dobrych rękach. Wysoki poziom umiejętności prezentowany przez młodych adeptów sztuki strażackiej z pewnością napawa optymizmem i daje nadzieję na kontynuację tej szlachetnej tradycji.

Mimo palącego słońca, atmosfera zawodów była gorąca przede wszystkim ze względu na zaangażowanie i pasję uczestników. Wysoki poziom rywalizacji, wspólna praca drużyn oraz wsparcie publiczności sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko okazją do zmierzenia się ze sobą, ale także do zacieśnienia więzi i wymiany doświadczeń między jednostkami OSP.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS