Rodzinna przygoda na dwóch kółkach

(fot. Beata Pierzchała)

Miłośnicy rowerów z terenu gminy Godzianów mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym rodzinnym rajdzie rowerowym. Wydarzenie przyciągnęło 74 entuzjastów dwóch kółek.

Rajd nie tylko dostarczył uczestnikom niezapomnianej rozrywki, ale również obfitował w atrakcje i niespodzianki. Po zakończeniu trasy, organizatorzy rozlosowali aż 50 nagród, wśród których znalazły się kubki turystyczne, nerki oraz torby na zakupy. Nawet ci, którzy nie mieli szczęścia w losowaniu, nie wyszli z pustymi rękoma – otrzymali nagrody pocieszenia.

Bezpieczeństwo uczestników było priorytetem tego wydarzenia, dlatego nad porządkiem na trasie czuwała lokalna policja. Dzięki ich obecności każdy mógł cieszyć się rajdem w pełni spokojnie i bezpiecznie. Dla najmłodszych uczestników przygotowano również słodkie niespodzianki oraz przekąski, co sprawiło, że cała rodzina mogła razem spędzić aktywny dzień na świeżym powietrzu.

Fotorelacja z wydarzenia także w papierowym "Głosie" z 14 września.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS