Opozycja wygrała w Skierniewicach. Rekordowa frekwencja w mieście

Na PiS w Skierniewicach głosowało 33,09 proc. uprawnionych, Koalicję Obywatelską poparło 30,82 proc. głosujących w mieście, na Trzecią Drogę (PSL i Polska 2050 Hołowni) głosowało 15,71 proc., na Lewicę – 9,95 proc. Konfederacja w mieście uzyskała poparcie 6,7 proc. głosujących.

Państwowa Komisja Wyborcza po godz. 21. opublikowała oficjalne wyniki głosowania w niedzielnych wyborach w Skierniewicach. Do urn wyborczych poszło 79,12 proc. uprawnionych do głosowania.

W Skierniewicach głosowano na opozycję. W sumie na Koalicję Obywatelską, Trzecią drogę i Lewicę głos oddało 56,48 proc. głosujących!

Największą liczbę głosów w Skierniewicach oddano na lokalnego kandydata – doradcę prezydenta RP, radnego sejmiku wojewódzkiego – Pawła Sałka (4 208). Drugi najlepszy wynik należy do Bogusława Wołoszańskiego. „Jedynka” Koalicji Obywatelskiej zebrała 3 109 głosów. Piotr Łyżeń, były wiceprezydent miasta, miejsce 9 na liście KO, uzyskał trzeci wynik w mieście. Głosowało na niego 2 390 obywateli. Dobry wynik – 2 169 głosów – uzyskał wiceprezes PSL, poseł Dariusz Klimczak.

W tej sytuacji trudno mówić o dobrych wynikach, jeśli godzi o „czarnego konia” listy PiS w naszym regionie – Antonii Macierewicz, startujący z pierwszej pozycji w Skierniewicach uzyskał 1 691 głosów, minister rolnictwa (nr 2 na liście PiS) Robert Telus – 1 360 głosów.

W wyborach do senatu Skierniewice głosowały na kandydata paktu senackiego – starostę rawskiego, Józefa Matysiaka. Głos na niego oddało 39,41 proc., tj. 10 889 osób. Na kandydata PiS, ubiegającego się o reelekcję, senatora Rafała Ambrozika głosowało 33,05 proc., tj. 9 132 osób. Mimo to, cząstkowe wyniki wyborów, podane przez PKW, wskazują na zwycięstwo PiS w okręgu nr 29 (Skierniewice, Opoczno, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki). W tej sytuacji Ambrozik może pozostać senatorem.

Anna Wójcik-Brzezińska

Anna Wójcik-Brzezińska

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 28

 • 16
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 5
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 5
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

3Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Mieszkaniec 3 6 miesięcy temuocena: 50% 

  Jeszcze trochę to chyba będziemy tylko się bawić jak nie święto kwiatów ,to dożynki to hallowenn jakie to polskie święto ,a do kościoła to najlepiej wcale bo ciemnogród. Zwykle po takich rozpustach jest płacz, wydaje się że zbliża się wielkimi krokami.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~czytelnik 2 6 miesięcy temuocena: 25% 

  CO Z TEGO ŻE WYGRAŁA ! jak w mieście nie ma nawet obchodzonego hucznie z hukiem święta HELLOWEEN ! tak aby 31 .10 zawsze w rynku od północy stała estrada muzyczna z oświetleniem tęczowym na na niej grali i śpiewali zespoły helloween z całego Eurolandu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Będziecie dawać na imigrantów i będziecie zadowoleni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Dydle 0 7 miesięcy temuocena: 81% 

  Pomachiwanie latami szabelką w kierunku wschodnim i judzenie Ukrainy brakiem wolności spowodowało wojnę cierpienie zniszczenie kraju i uchodzcy na koszt Polski. Fanatyzm religiny a Biskim Wschodzie tzw. Ziemi Świętej mnóstwo ofiar w przeszłości i obecnie i w prezencie następni uchodzcy. Polska jako biedny i kusy kraj nie pilnuje swoich spraw, tylko jak mały chłopiec wtrąca w każdy konflik zbrojny.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca -1 7 miesięcy temuocena: 70% 

  Zgadzam się z poprzednikiem nie chcą chrześciajńskiej partii będą mieli hamas tak ja we Francji zamykali masowo kościoły ,ateraz już się boją.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Morgan -2 7 miesięcy temuocena: 50% 

  To uważaj żeby cię nie zgwałcili

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~SJ -3 7 miesięcy temuocena: 91% 

  "To wszystko się oczywiście zemści, gdyż narody i państwa, które nie chcą wielkości, a wręcz się nią brzydzą i wstydzą, są skazane na małość. Jeśli się zrezygnuje z wielu przedsięwzięć uznanych za gigantomanię, skutki tego będą widoczne nawet za 100 lat, a zapóźnienia właściwie nie do odrobienia. Ci, którzy po 15 października 2023 r. szykują się do władzy są w stanie zatrzymać i zepsuć wszystko, co w Polsce powstało, co miało powstać, co osiągnięto. Choćby dlatego, że rozwój i cywilizacyjny skok są największymi przeszkodami w tworzeniu kolejnych matriksów. Wybór przyszłości okazuje się zatem powrotem do przeszłości i to głębokiej oraz marnej. Wybrało „przyszłość” ponad 11,5 mln osób i nie byłoby ich wcale żal. Problemem jest to, że negatywne skutki odczuje prawie 38 mln Polaków."

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Bydle -4 7 miesięcy temuocena: 74% 

  Z rozdawnictwa tu W Polsce i na Ukraine nie będzie dobrobytu i wielkiego lotniska które jest potrzebne, tylko i wyłącznie z pracy wszystkich. A rządzący nigdy i nigdzie nie pracowali to mają nikłe pojęcie razem z kościołem z czego powstają pieniądze na ich zachcianki i kto na to musi pracować. Majątek narodowy rozdawali na lewo i prawo i komu popadnie i podobno ma być po chrześcijańsku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~SJ -5 7 miesięcy temuocena: 83% 

  "Sami tego chcieliście, więc nie zasługujecie na współczucie czy pomoc, a wasza zmarnowana przyszłość (także przyszłość waszych dzieci) to tylko jedna z wyobrażalnych kar za mądrość inaczej, za masowe wyłączenie rozumu, za zastąpienie własnego myślenia stadnym kopiowaniem całkiem niedorzecznego, fikcyjnego obrazu. To wszystko zostało tak zaplanowane, żebyście byli tylko nawozem historii, choć tak estetycznie obudowane, żeby tego nie było widać i czuć. I może z tego powodu z ochotą się tej roli podjęliście. Skutki będą jednak opłakane. Już pierwsze reakcje zbiorowych zwycięzców (indywidualnym zwycięzcą jest Prawo i Sprawiedliwość) pokazują, że jeśli istniała jakaś umowa wyborców z Koalicja Obywatelską, Trzecia Drogą czy Nową Lewicą, to już jej nie ma. Już jest wywijanie się z obietnic, znajdowanie pretekstów, żeby to, co miało być robione i jeszcze miało być dobre, uznać za niedobre, niemożliwe, a czasem wręcz niedorzeczne i szkodliwe. Tak się stało zaledwie dobę po wyborach. "

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Stasiek -6 7 miesięcy temuocena: 95% 

  Posłowie Ziemi Skierniewickiej Sałek i Łyżeń powinni wspierać obecny i przyszły samorząd w dobry rozwój miasta bo taka powinna być ich rola i bez żadnej łaski to ludzie na nich głosowali.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Adam -7 7 miesięcy temuocena: 71% 

  Najlepszy wynik Sałka nie dziwi, sądząc po ilości jego plakatów porozwieszanych na mieście. Tutaj zadanie dla PKW kto za nie zapłacił, bo ich ilość była naprawdę imponująca. Ogólnie zaskoczyło mnie, że PiS miał najwięcej głosów w mieście. Wprawdzie wynik jest zbliżony do ogólnopolskiego (w Onecie ostatnio napisali, że Skierniewice to Polska w pigułce jeśli chodzi o wybory), ale to jednak martwi. Jeszcze rozumiem powiat ziemski że popiera PiS, ale miasto które głównie pracuje w Warszawie, powinno być bardziej oświecone. Co do reszty kandydatów: Wołoszański jest znany z TV, więc dostał najwięcej głosów (zobaczymy, czy w pracy parlamentarnej, też będzie taki dociekliwy jak w TV). Łyżeń jak dobrze pamiętam, miał jakąś sprawę za rewitalizację parku (jak się skończyła nie wiem, ale pewnie nijak skoro nie siedzi. Ps. Był wtedy wiceprezydentem za Trębskiego z PiS, a sam jest z PO ?). Klimczak kojarzy mi się z fuchą w EC dla swojej narzeczonej. Szkoda Sowińskiej, bo wynik miała też dobry.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -8 7 miesięcy temuocena: 86% 

  Nic nie podzielić jedni opowiadają sę za wartościami ,a drudzy za luzactwem. aż strach pomyśleć co oni proponują. dopiero będą przebierać chłopców za dziewczynki i odwrotnie. Niech wpyszczą islamistów iprzejdą na ich wiarę bo tak im żle . wstyd!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obserwator -9 7 miesięcy temuocena: 89% 

  Jak to łatwo podzielić społeczeństwo na pół. Wystarczy TVPiS i TuskVisionNetwork. A oni się śmieją, że znowu Magdalenka rządzi. I za 8 lat zmiana, jak jeszcze coś z Polski zostanie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec powiatu -10 7 miesięcy temuocena: 71% 

  Wracamy więc do złodziejskich czasów lewactwa dzięki naszym wspaniałym wyborcom :) Gratulacje dla was ! Za 4 lata wspomnicie moje słowa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Janusz -11 7 miesięcy temuocena: 28% 

  Łyżeń na Prezydenta Skierniewic. Czas na zmiany.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Bydle. -12 7 miesięcy temuocena: 86% 

  Tak jak Wałęsa na prezydenta.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obserwator -13 7 miesięcy temuocena: 93% 

  zapytaj się ludzi w UM jak ich traktował gdy był vice prezydentem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -14 7 miesięcy temuocena: 74% 

  Lewactwo chce wpuścić nielegalnych lub płacić za nich 20 tys euro , a jak rząd wprowadza na swoje dzieci to rozdawnictwo. Czy państwo będzie w dobrym stanie to i tak będą krzyczeć że zadłużone i na nic nie starczy.Nie wieszdo jakiego czasu będziesz sprawny i bogaty przyjdzie czas że nie będziesz mógł podnieść glowy od poduszki i będzie potrzebna pomoc. Jak mozna pisać ,żeprzykro chodzić koło kogoś kto popiera Maciarewicza, a kto głosował na Wołoszańskiego który pomagał tym którzy niszczyli swoich obywateli to wporządku. Kiedys królowie zawirzali kraj Bogu a dzisiaj krzyczycie że to ciemnota tylko wy oświeceni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Michał okk -15 7 miesięcy temuocena: 56% 

  Pis już ich wpuścił tumanie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Krzak -16 7 miesięcy temuocena: 70% 

  W Skierniewicach kościół był głęboko zakorzeniony, siedziba biskupów, dobra kościelne itp. Udało mi się przypadkiem przeczytać dane historyczne, jak w dobrach kościelnych dbano o poddanych . Dbano o rozrywkę i żeby im się w głowach nie poprzewracało na każdej wsi były jedna lub dwie karczmy, z których to dochody czerpali księża. Doskonałym przykładem wpływu kościoła katolickiego na dobrobyt społeczeństwa jest różnica pomiędzy USA i Kanadą a krajami ameryki południowej. Kiedy religia katolicka stała się państwową skończyła się potęga Rzymu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Obserwator -17 7 miesięcy temuocena: 43% 

  Polska od lat nie jest krajem budowanym według wzorców Stronnictwa Narodowego Romana Dmowskiego. Widać to na ulicach. Dzięki PiS-owi staliśmy sie państwem otwartym, przy czym przyjechać do nas może jedynie co bogatszy, taki którego stać na zakup wizy. Nie jest istotnym czy to Rosjanin, Muzułmanin czy Białorusin, ważne aby zapłacił. Jak rozumiem Poseł Wołoszański jest człowiekiem gorszego sortu niż Pan Kujda. I tak można w nieskończoność. na zakończenie. Były czasy, kiedy mieszkańcy tych ziem i Swiatiwida czcili a nie wynika z tego chęć do powrotu do jaskini.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Stasiek -18 7 miesięcy temuocena: 63% 

  Kościół przyjął role szatana żeby wspierać Pis, trzeba być dobrze opętanym Ale mamona kasy ich w tym pogubiła. A rządzący chętnie i obficie tej kasy bez pytania im dawali a oni chętnie tą kasę bez żadnej żenady inkasowali.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Obserwator -19 7 miesięcy temuocena: 43% 

  Oby nie okazało się, że nowy rząd będzie musiał zarządzać bankrutem. Już po wyborach -przypadkowo w takim terminie - opublikowano dane o wykonaniu budżetu za osiem miesięcy. Lektura zatrważająca. Jeśli dodać do tego inne , praktykowane przez PiS, formy zadłużania państwa to może okazać się, że władza jest tylko rządzić nie ma czym a jeszcze zapłacić trzeba za zabawki Błaszczaka i elektrownię w Ciechanowie, co to ja raz budowano, raz burzonu a następnie budowano, nie zapominając oczywiście o obiecanych pieniądzach na remonty plebanii, budowę ośrodków wypoczynkowych pod nazwą "dom skupienia" i złocenie ołtarzy jako wydatek pierwszej potrzeby.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~PiSowieci won -20 7 miesięcy temuocena: 52% 

  Czy starczy wiezień dla PiSowieckich złodziei i szumowin?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obserwator -21 7 miesięcy temuocena: 83% 

  PełO bije rekordy POparcia w więzieniach i POprawczakach, jak myślisz dlaczego?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Stasiek -22 7 miesięcy temuocena: 73% 

  Trzeba w końcu oddzielić tron od ołtarza i nie siać zgorszenia wśród normalnie myślących ludzi. Pisowcom wydawało się że są nawiedzeni mądrością i przyspawani do stanowisk jak ich kumple w po fachu w otumanianiu ludzi siedzących latami nietykalni na plebaniach. A tu taki wykop z rządów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Zosia.. -23 7 miesięcy temuocena: 25% 

  Brawo Pan Piotr Łyżeń. Teraz przed Panem walka o Prezydenturę Miasta.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obserwator -24 7 miesięcy temuocena: 88% 

  już zapomniałaś jak to był Piotr Ł.?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Patriota -25 7 miesięcy temuocena: 30% 

  Pan Piotr Łyżeń super wynik! brawo!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Tomek -26 7 miesięcy temuocena: 35% 

  brawo platforma obywatelska!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obserwator -27 7 miesięcy temuocena: 79% 

  Berlin skacze z radości

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca -28 7 miesięcy temuocena: 64% 

  Jak wam nie wstyd ludzie z Polski wyjkeżdzali na zachód i wychwalali się ,że na swoje dzieci tam dostają socjal ,a jak nasz rząd dał socjal to wyzywacie . Wstyd! Najplepiej było jak płacili 5 zł na godzinę i biznesmeni na biedocie się dorabiali to co słabych i chorych moze do pieca ,albo wyskrobać . Nie zawsze będziecie silni i bogaci. Do Morgana ciekawe kto ciebie będzie obchodził. Kiedyś były rodziny wielodzietne i nikomu do głowy nie przyszło żeby ichwyzywać od patologii. Wsty ,wstyd i jeszcze raz wstyd!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Byble. -29 7 miesięcy temuocena: 88% 

  Taki jest kapitalizm, o który tak mocno walczyliśmy latami. A komuna z socjalem to beeee...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -30 7 miesięcy temuocena: 35% 

  A skąd te pieniądze na socjal się biorą niby? Kaczyński daje z własnej kieszeni? To Tobie powinno być wstyd, że łapy po pieniądze wyciągasz. Pomagać to można chorym i emerytom, a nie młodym ludziom, którym się uczyć nie chciało i mają pracę jaką mają.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Morgan -31 7 miesięcy temuocena: 42% 

  Skończyło się rozdawnictwo dla wielodzietnej patologii teraz czas rozliczyć tą pisowską mafię zakłady karne czekają

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obserwator -32 7 miesięcy temuocena: 85% 

  rozdawnictwo się skończyło, teraz zacznie się kradzież

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~klawisz -33 7 miesięcy temuocena: 52% 

  Smutna prawda jest taka, że gdyby minister sprawiedliwości był apolityczny a nie z PiS ------- to sporo tych malowanych polityków z PiS by grypsowało ********a krat ----- a poparcie by mieli --- 15 %.......ziobro ma szuflady i szafy pełne haków na niektórych cwaniaków o lepkich łapach. ALE MIEJMY NADZIEJĘ ŻE SPRAWIEDLIWOŚĆ DOPADNIE I TEGO PANA ........czekamy ............!!!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~SKCE -34 7 miesięcy temuocena: 45% 

  Oj prawda czekamy to będą piękne dni jak panowie będą się uśmiechać z wokandy .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Maria -35 7 miesięcy temuocena: 62% 

  Tacy mądrzy ,że Woloszańskiego chwalą,a papieża szargają .do ci dopiero mądrość.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca -36 7 miesięcy temuocena: 88% 

  Pożyjemy to zobaczymy jacy to mądrzy i zależy dla kogo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca -37 7 miesięcy temuocena: 72% 

  Już oni byli i za nich żadnych luksósów nie było. Przekręty robili jak mało kto nawet na cmentarzu, ale pewnie pozwalali i innym robić przekręty. A zwykli pracowali za 5zł i oto chodzi żeby biedny był jeszcze bardziej biedny a bogaci sie na nim bogacili.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Morgan -38 7 miesięcy temuocena: 31% 

  Ty durniu skończony

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~też wyborca -39 7 miesięcy temuocena: 44% 

  Luksus to sobie wypracuj ,a to rozdawnictwo to masz teraz ceny w kosmos i ludzi nie stać na podstawowe opłaty takie luksusy mają.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~SKCE -40 7 miesięcy temuocena: 50% 

  gdyby tak było to niejaki minister zero powsadzał by ich do paki , ale przez 8 lat nic takiego nikomu nie udowodniono więc bajki to dzieciom na dobranoc. Teraz możesz być pewien ,że obecni będą rozliczeni co do jednego i mocno się zdziwisz ilu ich jest.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -41 7 miesięcy temuocena: 61% 

  Trudno się dziwić że Skierniewice głosowały na opozycje tu zawsze była kolebka komuny ,a i teraz samymi Skierniewicami rządzą Jażdzyk ze środowiska komunistycznego ,a wiceprezydent to komunista czystyej krwi. ALe żeby na Wołoszańskiego donosiciela komunistycznego tyle głosów. Powinni państwo obejrzeć zamiast filmu "Zielona granica" to film Wyklęty". Może co niektórzy zrozumieliby co to komuna. Pisowcy w Skierniewice inwestowali myśleli ,że zmiemią myślenie tu sie nie da.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec -42 7 miesięcy temuocena: 58% 

  Ludzi głosowali przeciwko rozdawnictwu, które przyczyniło się do wysokiej inflacji. Przeciwko bezsensownemu podnoszeniu pracy minimalnej, które spowodowało, że coraz więcej osób zarabia pensję minimalną. Każdy zaradny i ciężko pracujący sobie sam poradzi, żeby mieć lepiej niż reszta, państwo nie musi nic dawać. Problem polega na tym, że ci zaradni oberwali najbardziej i nic poza inflacją nie dostali... Skończyły się chore czasy, że ludzie oddawali głosy, żeby coś dostać, bo to się zwyczajnie nie opłaca, politycy nie mają pieniądzy, żeby coś dawać, a jeżeli coś dają, to kosztem ludzi, którzy ciężko pracowali. Stąd to podziękowanie PiSowi! Lepiej teraz niż później, choć już i tak inflacja nas zmiażdżyła, i żyje się gorzej, a nie lepiej niż kilka lat wcześniej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Michał okk -43 7 miesięcy temuocena: 57% 

  ********nij się w pusty łeb gamoniu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~czytelnik1 -44 7 miesięcy temuocena: 33% 

  Pisząc komuna masz na myśli bolszewików z pisu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~SKCE -45 7 miesięcy temuocena: 39% 

  a tą komunę to chyba w przedszkolu uprawiali jeśli już poza tym to właśnie ludzie myślący głosowali na KO ,a pisuary otumanieni TVPiS przestali myśleć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Skierniewice

Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego w...

XVII Turniej Tańca „Tańczący Brzdąc 2024 -...

Uczniowie II i III klas zmierzyli się w konkursie...

Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego w...

189 prac wpłynęło w tym roku na skierniewickie...

Projekt "Połącz Kropki" - twórcza integracja w...

Nowa przestrzeń dla młodych melomanów w...

Wystawa o udziale skierniewiczan w bitwie o Monte...

DKF "Eroica" po raz kolejny łączy filmowe siły z...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA