Zjazd absolwentów w Lipcach Reymontowskich

(fot. Bartosz Nowakowski)

Absolwenci Szkoły Podstawowej w Lipcach Reymontowskich po latach spotkali się ponownie w murach placówki. Nie brakował wspomnień oraz wspólnych rozmów. Młodzi uczniowie przygotowali również część artystyczną.

Cała impreza została podzielona na trzy części. W pierwszej z nich w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbyła się część artystyczna, którą przygotowali między innymi obecni uczniowie Szkoły Podstawowej. Młodzi mieszkańcy zaprezentowali przedstawienie pokazujące codzienne życie szkoły.

Na scenie z krótkim repertuarem wystąpił również Amatorski Zespół Regionalny im. Władysława Reymonta. Część artystów z zespołu jest również absolwentami szkoły.

– W ostatnim czasie dzieje się wiele spotkań, które tylko pokazują jak dużo jest integracja w naszej gminie. Cieszę się, że w jednym miejscu może spotkać się kilka pokoleń i przeprowadzić ciekawe rozmowy wraz z wyminą doświadczenia – przyznaje Marek Sałek, wójt gminy Lipce Reymontowskie.

Po części artystycznej wszyscy przenieśli się do budynku szkoły, gdzie zaplanowano wspólny spacer. Nie brakowało rozmów oraz wspólnych wspomnień.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA