Sobotnie eliminacje do niedzielnego turnieju głównego Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym 2023/2024 rozgrywane były równolegle przy 16 stołach.

Sobotnie eliminacje do niedzielnego turnieju głównego Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym 2023/2024 rozgrywane były równolegle przy 16 stołach. (fot. Adam Michalski)

Od wczesnych godzin porannych, w sobotę (18.11) hala sportowa Makowskiego Centrum Kultury przy ulicy Akacjowej gości kilkuset tenisistów stołowych, którzy biorą udział w trzecim turnieju z cyklu Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym 2023/2024. W eliminacjach awans do niedzielnego turnieju głównego zapewnił sobie, między innymi, Krzysztof Placek.

W sobotę gry eliminacyjne rozpoczęły się o godzinie 9.00. Rywalizacja toczyła się w grupach równolegle przy aż 16 stołach. Sobotnie zmagania zakończą się około godziny 20.00.

Przed południem Wójt Gminy Maków Jerzy Stankiewicz i Wiceprezes Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Marek Zalewski oficjalnie otworzyli zmagania.

– Pamiętaj jak w czasach pandemii otwieraliśmy nową halę w Makowie, wówczas myślałem, kiedy ona zatętni życiem. Dziś tętni dzięki wam – mówił Jerzy Stankiewicz. W turnieju bierze udział trzech graczy UKS Agaris Maków.

W kategorii M60, w eliminacjach wystąpił Krzysztof Placek, który pewnie awansował do głównej drabinki. – Jest tu wielu bardzo dobrych graczy, z wielką tenisową przyszłością, obiecuję, że będę walczył – zapowiada gracz UKS Agaris. W kategorii M40 grają Jacek Gędek (od godziny 17.45, stół nr 12), i Paweł Stopinski (od godziny 17.45, stół nr 8). Ich zmagania trwają.

W niedzielę od godziny 9.00 rozgrywany będzie turniej głównym. Najważniejsze spotkania rozpoczną się około godziny 14.00.

Głos Skierniewic i Okolicy jest patronem medialnym zawodów.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 9 najlepsze w...

Ósemka rozbiła ŁKS i jest samodzielnym liderem

Radosław Psyk najlepszy przy szachownicach

Skier-Vis zakończył sezon zasadniczy

Bieg Pływacki z okazji urodzin miasta

Bartosz Żaczkiewicz srebrnym medalistą mistrzostw...

Ferie na sportowo

Lekkoatleci Akademii z medalem w Spale i...

Podsumowano sportowy 2023 rok w powiecie...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA