Ukradł puszkę z datkami w skierniewickim kościele

39-letni skierniewiczanin ukradł puszkę z pieniędzmi, która znajdowała się w kościele św. Jakuba w Skierniewicach. Skradzione 1500 złotych postanowił w głównej mierze przeznaczyć na alkohol.

Poniedziałek (25.12), Boże Narodzenie. Po godzinie 19.20 mężczyzna postanowił wejść do świątyni. Jednak jak się okazuje jego głównym celem nie była modlitwa oraz uczestnictwo w nabożeństwie.

Skierniewiczanin postanowił wejść do kościoła i ukraść puszkę z pieniędzmi, do której parafianie zbierali pieniądze dla osób najbardziej potrzebujących.

Po zatrzymaniu przez policję mężczyzna stwierdził, że większość ukradzionych pieniędzy postanowił wydać na alkohol.

- Mężczyzna już po 3 godzinach od zgłoszenia został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Skierniewiczanin przyznał się do kradzieży pieniędzy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikło, że w puszcze mogło być około 1 500 złotych – mówi w rozmowie z „Głosem” Aneta Placek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

39-letni mężczyzna ze Skierniewic usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawiania wolności. Teraz zatrzymany mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 7

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~ola.g 0 6 miesięcy temuocena: 0% 

  byłam tam wtedy i od razu powiedziałam o tym kościelnemu :)) Cieszę się że został złapany

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Morgan -1 6 miesięcy temuocena: 80% 

  Powinien to podpalić

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gość -2 6 miesięcy temuocena: 67% 

  W 19 wieku Mikołaj Sikatka z Lichenia też trafił do puchy chociaż nie za puchy a za alkohol i objawy abstynenckie. Ktoś wspominał tu że rzymskokatolicki kościół coś dał . Więcej zabrał niż dał to na pewno.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~czytelnik -3 6 miesięcy temuocena: 70% 

  16 grudnia 1795 papież PIUS 6 wydał do Polaków pismo nakazowe a Licheń i tak zbudowano przez objawienia Mikołaja Sikatki po apsyncie. Może jeszcze większy Licheń wybudują tutaj płatnością bezgotówkową z bitkojnów i bez puszek i tac.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Bydle... -4 6 miesięcy temuocena: 87% 

  Tłuste czarne koty dobrze polują na swoje ofiary i dodatkowo pobierają od państwa pieniądze, nie płacą na składki ZUS i fundusz zdrowotny, nie nauczają za darmo swojej religii to czym mają się zajmować. Ponad 50% stanu kapłańskiego waży po 150 i 200 kg nie tak jak inna grupa zawodowa. Przymykanie oka przełożonych biskupów i bez karny sposób życia to norma. To diabelskie pomysły przychodzą im do głowy, nawet piekła się nie boją

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Bydle... -5 6 miesięcy temuocena: 84% 

  Do dd. Jak jesteś tak odważny to zapytaj swojego proboszcza dlaczego jego kumple po fachu, gwałcą 12 letnich chłopców a potem odprawiają msze i spowiadają ludzi i dlaczego w kościele krystalicznej instytucji wprowadzono dekret 100 lat temu w roku 1920 o zakazie ukrywanie tych faktów przed wiernymi. Dlaczego modlą się tylko za pieniądze i nie płacą należnych składek emerytalno rentowych jak każdy Polak, czy lewe ręce mają. Jaka marka samochodów jest najbardziej modna wśród duchownych? Podpowiem ci MAZDA. A co do wyborców Pis do głosują tak jak każe ksiądz, nawet wyrzucają pieniądze dorobek swojego życia 200tyś. przez balkon na trawnik, bo ktoś im tak kazał. Obłąkanie z poplątaniem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~dd -6 6 miesięcy temuocena: 5% 

  Mam nadzieje, że jesteś na tyle odważny Bydle że pójdziesz do swojego tłustego proboszcza i zgłosić że nie będziesz już uczestniczyć w zgromadzeniu pod nazwą kościół katolicki i odrzucisz wszystko co dostałeś od kościoła. Szczerze to jestem na 100% pewny że jesteś małym cwaniaczkiem który udaje ojca, udaje męża/chłopka, udaje syna, głosuje na PO i udaje POLAKA.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~dd -7 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Podobno sprawca mówił że głosował na PO. Poza tym apeluję do księży. Trzeba wyczyścić kościoły z kolaborantów diabła. Dość rozdawania sakramentów za grosze i byle komu. Udajesz katolika to 100tys za ślub, 200tys za pogrzeb, a jak nie to jak to mówią lewackie wykolejeńce ,,moje ciało moja sprawa". Może w końcu coś ekologicznego wymyślą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gość -8 6 miesięcy temuocena: 90% 

  Te puszki powinny być w formie jak lodówki miejskie z monitoringiem dla ubogich . Potrzebujący podchodziliby i brali ile im potrzeba a nie wszystko . Powinien być limit 500 zł dla osoby . Ważne to dla kapłanów świadomych że już nie żyją w państwie wyznaniowym ale globalnej wiosce świeckiej i nowym premierem świeckiego państwa Donaldem Tuskiem , .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba -9 6 miesięcy temuocena: 76% 

  Dobrze zrobił, dosyć rozpasania czarnych, umieją udawać ofiary i zbierać ofiary od najwnych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Ted morgan -10 6 miesięcy temuocena: 77% 

  Bardzo dobrze zrobił tylko szkoda że go złapali jechać z czarnymi k......

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gosc -11 6 miesięcy temuocena: 79% 

  Ironia losu, złodziej okradł zlodziei. Pietrzyk obrońca księdza peofila Staniszewskiego robi z siebie teraz ofiarę kradzieży

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~obserwator -12 6 miesięcy temuocena: 93% 

  Nie tylko Piotruś S. ale w tym samym czasie był też w parafii Jarosław W. i okazjonalnie Mirosław N.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

na sygnale

Pościg ulicami Skierniewic

Gospodarz stratowany przez byka nie żyje

Amfetamina znaleziona w lodówce i piwnicy

Dachowanie auta w Miłochniewicach

71-latek ze Skierniewic odpowie za zamordowanie...

Tragiczny finał poszukiwania kobiety....

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty