Postanowienia noworoczne, czyli jak wytrwać w zdrowiu?

Rzucenie palenia, oszczędzanie, spędzanie więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi – to tylko niektóre z postanowień noworocznych. Wśród planów, które chcielibyśmy zrealizować przez najbliższe dwanaście miesięcy znaleźć można również zrzucenie zbędnych kilogramów oraz zadbanie o sylwetkę. W jednej ze skierniewickich siłowni pytamy czy na początku roku widać zwiększony ruch i czy pojawiają się nowi klienci.

Nowy rok to dla wielu osób doskonała okazja, żeby coś zmienić w swoim życiu. Może być to położenie większego nacisku na życie prywatne, a nie zbyt dużym skupianiu się na pracy. Może być to zwrócenie uwagi na swoje zdrowie i kondycję fizyczną. To, że coraz więcej skierniewiczan i skierniewiczanek decyduje się zadbać o swój wygląd świadczy zwiększony ruch na początku stycznia na siłowniach. Potwierdza to Magdalena Krawczyk, trenerka personalna oraz właścicielka jednego z fitness clubów w Skierniewicach:

– Na początku roku więcej osób korzysta z usług siłowni, z treningów personalnych, zapisuje się na różne masaże na zabiegi, zaczyna dbać o swoje zdrowie. Uważam, że jest to bardzo dobre postanowienie – dbałość o swoje zdrowie, o swoje ciało, o swoją fizyczność.

To, że na tej skierniewickiej siłowni na początku stycznia pojawią się nowi klienci świadczą zapytania o ofertę, które były wysyłane jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Odnotowano również większą sprzedaż voucherów. Być może pytający i kupujący już zakładali, że w czasie świąt pojawią się u nich dodatkowe kilogramy. Karnety na siłownie mogły być również prezentem pod choinkę.

– Na pewno jest część takich osób, które przychodzi zrzucić tylko ten nadmiar kilogramów i później przestaje ćwiczyć. Ale zauważam, że takich osób jest naprawdę mało, że jak już przychodzi ktoś i wykorzysta jeden karnet ćwiczy miesiąc, to swoją przygodę kontynuuje – mówi Magdalena Krawczyk.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Głosu Skierniewic i okolicy" z 4 stycznia.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Inspiracje

Idealny prezent na Dzień Dziecka

Rowerem przez Mazowsze

Zabawa na świeżym powietrzu

JEJ WYSOKOŚĆ SUKIENKA

Majówka na Mazowszu

Jak ubrać się na Uroczystość Komunijną

Sukienki midi a kolor – jakie warianty można...

Pomysł na Dzień Kobiet!

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA