Veka zaprasza studentów i uczniów

26 lutego mieliśmy przyjemność po raz czwarty zorganizować spotkanie dla studentów Instytutu Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego w Skierniewicach, w ramach programu stworzonego przez dział HR VEKA Polska – GOTOWI NA START. Odwiedziła nas grupa dziewięcioosobowa wraz z opiekunem dr Eweliną Kiełek-Więcławska. Nasi goście mieli możliwość zapoznać się z zarządzaniem firmą od podszewki.

– W VEKA Polska stawiamy na rozwój i praktyczną edukację młodzieży z okolicznych uczelni i szkół – podkreśla Mariola Gorajewska z Działu HR. – Zaprezentowaliśmy naszą firmę, jej historię, pokazaliśmy, jak wygląda praca w różnych działach.

Szczególnie ciekawe dla młodych ludzi studiujących kierunek zarządzanie były prezentacje Działu HR, Działu Obsługi Klienta i Działu Technicznego. Studenci poznali historię firmy, zakres globalnej działalności VEKA, strukturę firmy, nowoczesne zarządzanie zasobami ludzkimi, które zaprezentował kierownik Działu HR Michał Stępień. Łańcuch dostaw, sposoby organizacji dystrybucji oraz logistyki naszych produktów zaprezentowała Beata Sacińska z Działu Obsługi Klienta. Następnie Sebastian Łukasik z Działu Technicznego przekazał wiedzę dotyczącą aspektów technicznych profili okiennych od projektu do realizacji oraz pokazał studentom produkty VEKA Polska w ujęciu praktycznym.

Dzięki Plant tour studenci mogli zobrazować sobie w praktyce, cały proces działalności, zaczynając od produkcji profili, laboratorium, poprzez procesy związane z utrzymaniem produkcji, foliowaniem, pakowaniem, magazynowaniem oraz wysyłką towaru do klienta.

Na koniec otrzymaliśmy od uczestników spotkania feedback, z którego wynikało, że to doskonała forma poznania praktycznej strony zarządzania firmą. Otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie, pozytywną energię oraz merytoryczny i praktyczny przekaz wiedzy. Studenci zwrócili uwagę na uporządkowane procesy w zakresie BHP oraz dogodne warunki socjalne dla pracowników.

Jednogłośnie uznali, że w takiej formie mogliby rozpoczynać każdy semestr swojej nauki. A wiedza praktyczna jest najlepszą formą i walorem edukacyjnym. Jesteśmy dumni z tego spotkania. Czekamy z niecierpliwością na kolejnych studentów i uczniów, których ciekawi, dlaczego jedno z pomieszczeń w VEKA to Marylka, czy ile lat ma VEKA w Polsce. Zapraszamy do VEKA!

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

społeczeństwo

Biegacze świętują. Za nami parkrun numer 400

"Wspólna Troska" w Skierniewicach

Minister infrastruktury podpisał decyzję. Pod...

Skierniewiczanin zjadł zęby, miasto nie da mu...

Wszędzie tam, gdzie mogą „uratować...

W sejmiku mamy dwie radne ze Skierniewic. Mandaty...

Łódzkie na Plus

Taniej byłoby podwieźć taksówką

Marszałek szuka 16 mln zł, by oczyścić Rawkę

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA