W sobotnie popołudnie (6 kwietnia) teren przed Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach wypełnił się samochodami oraz motocyklami. Pojazdy pojawiły się w tym miejscu w ramach charytatywnego zlotu na rzecz skierniewickiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Istnieje coś magicznego w posiadaniu i oglądaniu klasyków motoryzacji, a także w samych pojazdach. Można się o tym wielokrotnie przekonać podczas zlotów starych samochodów.

To właśnie te pojazdy przypominają o historii, o kawałkach czasu zatrzymanych w metalu i stali. Jednak pasję można połączyć z pomaganiem.

Charytatywny zlot motocykli i starych samochodów to wydarzenie, które nie tylko zgromadziły miłośników motoryzacji, ale także realizują szlachetny cel. Tak właśnie było w sobotę, 6 kwietnia w Skierniewicach. Motocykle i samochody zaparkowały na terenie Centrum Kultury i Sztuki.

- Ludzie z różnych środowisk i tła łączą się w pasji do starych maszyn. To idealna okazja, aby dzielić się historiami, wiedzą i doświadczeniem związanym z motoryzacją. Bez względu na to, czy jesteś entuzjastą starych motocykli czy wolisz klasyczne wozy marki zloty te stwarzają przestrzeń do wymiany pasji i inspiracji. Po drugie, charytatywne aspekty tego wydarzenia są równie ważne - mówił nam jeden z oglądających pojazdy.

Sobotni zlot to nie tylko okazja do prezentacji imponujących maszyn i spotkania się pasjonatów motoryzacji, ale przede wszystkim szansa na pomoc potrzebującym. To nie tylko kwestia pokazania, kto ma najlepszą maszynę na ulicach. To również szansa na pokazanie, jak motocykliści potrafią wspólnie działać dla dobra innych. Wydarzenie zgromadziło dziesiątki mieszkańców miasta, którzy wspólnie wsparli szlachetny cel.

Podczas wydarzenia odbyła się zbiórka na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach. Uczestnicy akcji charytatywnej podarowali skierniewickiej placówce niezbędne artykuły, materiały plastyczne, środki czystości oraz podstawowe narzędzia ogrodnicze. Imprezę poprowadzi aktorka Elżbieta Romanowska, znana między innymi z programu telewizyjnego „Nasz Nowy Dom”.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Skierniewice

Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego w...

XVII Turniej Tańca „Tańczący Brzdąc 2024 -...

Uczniowie II i III klas zmierzyli się w konkursie...

Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego w...

189 prac wpłynęło w tym roku na skierniewickie...

Projekt "Połącz Kropki" - twórcza integracja w...

Nowa przestrzeń dla młodych melomanów w...

Wystawa o udziale skierniewiczan w bitwie o Monte...

DKF "Eroica" po raz kolejny łączy filmowe siły z...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA