samorząd

z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 maja 2024 | 21:02 komentarzy 64
Mirosław Belina rozpoczyna czwartą kadencję na stanowisku starosty

(fot. Joanna Kielak)

Teresa Jędraszek, Grzegorz Stykowski i Łukasz Kolis – to skład prezydium nowo wybranej rady powiatu skierniewickiego. Mirosław Belina przez kolejne pięć lat będzie starostą. Za nami pierwsze posiedzenie rady powiatu kadencji 2024-2029.

Wtorkowe (7.05) obrady otworzyła Teresa Jędraszek, najstarsza z radnych. Na pierwszą sesję stawili się wszyscy z 15-osobowego składu rady, by złożyć ślubowanie.

Na wniosek Tadeusza Grotkowskiego ustalony przez komisarza wyborczego porządek obrad został rozszerzony nie tylko o wybór dwóch wiceprzewodniczących, ale też starosty, jego zastępcy i członków zarządu powiatu.

Wybór prezydium rozpoczął się od zgłaszania kandydatów do funkcji przewodniczącego rady. Kontrkandydatem Teresy Jędraszek (KKW Trzecia Droga), przewodniczącej rady powiatu w poprzedniej kadencji został Michał Mikołajczyk (KWW Porozumienie Wójtów), który przez ostatnie pięć lat był przewodniczącym rady gminy Głuchów. W tajnym głosowaniu wygrała Teresa Jędraszek. Poparło ją 11 radnych. Michał Mikołajczyk uzyskał 4 głosy.

W sumie czterech kandydatów walczyło o dwa stanowiska wiceprzewodniczących rady. W pierwszym głosowaniu starli się Grzegorz Stykowski (KW PiS) i Adam Gasiński (KWW Porozumienie Wójtów). Pojedynek wygrał ten pierwszy. Na Grzegorza Stykowskiego zagłosowało 11 radnych, a na jego kontrkandydata – 4. Również wynikiem 11 do 4 zakończyło się głosowanie w sprawie wyboru drugiego wiceprzewodniczącego rady. Za prezydialnym stołem zasiadł Łukasz Kolis (KWW Powiatowe Forum Samorządowe), który pokonał Stanisława Lesiaka (KW PiS).

Kontrkandydata w wyborach starosty skierniewickiego nie miał natomiast Mirosław Belina (KWW Powiatowe Forum Samorządowe). W tajnym głosowaniu uzyskał poparcie 14 radnych. Jeden z radnych oddał głos nieważny.

– Wygląda na to, że przechodzimy bez większych turbulencji do kolejnej kadencji – mówił tuż po ogłoszeniu wyników głosowania Mirosław Belina, starosta skierniewicki. – Taki dzień zdarza się raz. Choć już po raz czwarty rada powierza mi pełnienie tej zaszczytnej funkcji, to po raz pierwszy z takim dobrym wynikiem. Przyjmuję ten wybór z ogromną wdzięcznością, ale też i z pokorą.

Identyczny wynik – 14 głosów za – uzyskał też Tadeusz Grotkowski (KWW Powiatowe Forum Samorządowe), wskazany przez Mirosława Belinę na stanowisko wicestarosty.

W kolejnym głosowaniu uzupełniono skład zarządu powiatu. Do starosty i jego zastępcy dołączyli Piotr Adamczyk (13 głosów za, 2 przeciw), Ewa Pawlak (14 głosów za, 1 przeciw) i Stanisław Linart (14 głosów za, 1 przeciw). Były burmistrz Bolimowa w zarządzie powiatu zastąpił Marka Skibę, który w kwietniowych wyborach nie zdobył mandatu radnego.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

45Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~wyborca 45 5 dni temuocena: 20% 

  Widać rozgoryczenie ,że twoj kandydat nie wygrał jednak wyborcy zdecydowali inaczej i w dużej części są z tego zadowoleni. Nic innego nie pozostało jak dobrze pracować w opozycji a w następne wybory może się zmienić .

  odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 44 5 dni temuocena: 100% 

  Rozgoryczenie i frustrację to widać w porozumieniu wójtów. Co do wyborów, to akurat nie jestem w opozycji. Ale czy to oznacza, że nie mam prawa wypowiedzieć swojego zdania? Panu się podoba wszystko rozumiem?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca 43 6 dni temuocena: 17% 

  Większość która głosowała za tym wójtem też uważasz że nie są przyzwoici i to coś poprostu nie istnieje? Ale ta podwyżka to nie było 100% jak w powiecie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 42 6 dni temuocena: 100% 

  No nie było, bo nie mogło być. Napisałem już wcześniej, że wynagrodzenie jest na maksymalnym możliwym poziomie. Zażyczył sobie najwięcej ile mógł. Więcej prawo nie dopuszcza. Widać niektórym trzeba powtórzyć, bo za pierwszym razem nie pojmują. Co do ludzi, którzy głosowali. A myślisz, że mieszkańcy gminy Głuchów to prorocy i powinni przewidzieć jak będzie się zachowywał kandydat po wyborach czy co i przejrzeć jego zuchwałość, zachłanność?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 41 7 dni temuocena: 100% 

  Pierwszą decyzją w Głuchowie było ustalenie wynagrodzenia wójta na maksymalnym możliwym poziomie. Na więcej już nawet prawo nie pozwala, bo o przyzwoitości rządzących tą gminą, to nie będę mówił, bo jak mówić o czymś, co nie istnieje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca 40 7 dni temuocena: 25% 

  Takie zachowania grzybowej stykowskiego wieczorka trzeba przypominać na każdej sesji czy to rady gminy ,czy powiatu bo to skandal jak traktują swoich wyborców. A na sesji w powiecie pierwszą decyzją były podwyżki dlaprzewodniczących o 100%. Szczyt hipokryzji

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Patryk 39 7 dni temuocena: 86% 

  A co to dzisiaj Mikołajczyk przyleciał na sesję do Głuchowa się wypłakać, wyżalić. Że nie ma kultury w powiecie, że tam tak źle. Ojej. Aż się łezka zakręciła. Sesja rady to nie miejsce na kampanie i takie kampanijne przemowy powinna przewodząca panu ukrócić i nie dopuszczać do takich skandalicznych sytuacji. To że nie powiodło się Panu w wyborach i jest Pan sfrustrowany nie usprawiedliwia pana zachowania.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 38 8 dni temuocena: 50% 

  Żaden z porozumienia wójtów w powiecie nie głosował za Jędraszkową tylko stykowski ,grzyb wieczorek

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Chłop 37 6 dni temuocena: 50% 

  Porozumienie wójtów to plankton. Miał mizerne poparcie, więc ma tylko dwóch radnych. Mówisz żaden jakby to była jakaś znaczna siła, większa reprezentacja. A to sfrustrowany Michał i zagubiony wicewójt. Wice, to znaczy nikt ważny. I tak wszystkie decyzje podejmuje wójt przecież.

  oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 36 8 dni temuocena: 80% 

  Ale co wy mówicie. Przecież to nie Stykowski wspiera panią Jędraszek, trzecią drogę czy PSL. Robią to wójtowie, którzy założyli komitet wyborczy porozumienie wójtów. Pierwszy przykład z brzegu. Wójt Jan Słodki z Głuchowa. Jawna koalicja z PSL. Wziął człowieka z PSL na przewodniczącą. Nie stoi na przeszkodzie, że mierna, ważne że z PSL. Więc nie odwracajcie kota ogonem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 35 8 dni temuocena: 67% 

  Jak się nie wstydzi stykowski mówić że ktoś wprowadza ludzi w błąd ,że nie było żadnych ustaleń .Asam wprowadzł wyborców w wielki błąd czy ludzie którzy głosowali na PIS to głosowali też na trzecią drogę. Jak pan jest wielbicielem Jędraszkowej to trzeba było kandydować z trzeciej drogi. Sprzedawczyki zachowują się tak jakby nic się nie stało ,a co to wyborcy to jakieś bydło ,że można z nimi robić co się chce. Powinieneś złożyć mandat hańba!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca 34 9 dni temuocena: 50% 

  Od dawna w skierniewicach prawdziwego pisu już nie ma . Za czasów Seligi już go grzebano teraz to tylko atrapa pisu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 33 10 dni temuocena: 100% 

  Z tego wniosek taki że P. Grzyb była tym granatem z opóżnionym zapłonem bo wcześniej pracowała w Głuchowie u Beliny. Po pięciu latach wróciła do swojego pracodawcy który będzie ją ochraniał w szpitalu. Ale przebiegłe Babsko

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 32 11 dni temuocena: 100% 

  Może Petrynie o to chodziło! Nigdy nie był na sesji powiatowej i nigdy nie upomniał sie że robi powiat drogi za pieniądze rządowe ,praktycznie 90% dotacji. Podobno Belina kiedyś na konwencji PIS-u miał krzyczeć zwyciężymy ,ale chyba myślał o sobie. Żeby nie mieć odrobiny honoru i dać sie tok sprzedać .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~E 31 11 dni temuocena: 100% 

  Ciekawe jak się czuje Petryna rozpracowany przez Stykowskiego , Wieczorka i przez Grzyb.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 30 12 dni temuocena: 56% 

  Dobrze że emocje już opadły, bo dawno takich numerów tu nie było... Pozdrawiam Wszystkich...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~mieszkaniec 29 12 dni temuocena: 100% 

  Zielone ludziki wprowadzone przez Petrynę ROZPRACOWAŁY PiS

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 28 12 dni temuocena: 67% 

  To nie zielone ludziki. Tylko granat z opóżnionym zapłonem wrzucony umiejętnie do owczarni PiSu spowodował te skutki. To do nich samych trzeba mieć pretensje. Że się pogubili. A tym bardziej że tacy uczciwi, religijni w kościele, a tym bardziej nawiedzeni i nieomylni....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 27 12 dni temuocena: 100% 

  Do Mieszkańca. Pan niestety pudłuje. Moja osoba jest doskonale zakamuflowana. Taka jest właśnie polityka i skuteczne działanie. Pozdrawiam Pana i gratuluję patriotycznej postawy Jesteśmy tego samego pokolenia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~mieszkaniec 26 12 dni temuocena: 63% 

  Kuba to chyba jakiś psychopata. Wydaje mu się że urodził się po to by uratować PSL.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Powiatowy 25 8 dni temu

  Może to wójt z Głuchowa. W końcu tam zawiązała się koalicja z PSL.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Michał 24 11 dni temuocena: 100% 

  Może to któryś z wójtów z tego porozumienia wójtów?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 23 13 dni temuocena: 75% 

  Dosyć tych awantur i kłutni. Radni PiSu dobrze zrobili że dołączyli do pozostałych dla dobra powiatu i spraw załatwianych w obecnej kadencji. To ja Wam Kuba to mówię a raczej jako Wójt osoba urzędowa to mówię, miarkujcie co mówicie miarkujcie, a i sam Dobrodziej to samo wam powie i dobrze zgani i wypomni na kazaniu. A wy Macieju Boryna co myślicie na ten temat? Bo choć najbogatsi jesteście we wsi to wasz głos podwójnie się liczy. Rzeknjcie swoje słowo Macieju . Rzeknjcie...

  odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 22 13 dni temuocena: 88% 

  Nawet dobrze mówisz. Dać ci wódki będziesz mówił i rozumiał więcej i lepiej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Puk puk 21 13 dni temuocena: 50% 

  Pisz zrozumiałe, cytujesz Reymonta? Czy już jesteś po jednym

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Ww 20 13 dni temuocena: 64% 

  Zamieściłeś na naszym portalu komentarz, który został usunięty, z uwagi na niezgodność z regulaminem świadczenia usług przez eglos.pl (zapoznaj się tutaj)

  • użyłeś słów wulgarnych
  • treść komentarza jest rasistowska, antysemicka, propagująca przemoc i nienawiść, raniąca lub godząca w czyjś system wartości, poczucie estetyki i dobrego smaku, uczucia, a także uczucia religijne lub w inny sposób łamiąca prawo,
  • komentarz ma charakter kryptoreklamy lub zawiera dane osobowe.

  odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
 • Gość
  ~Skce 19 13 dni temuocena: 85% 

  Stykowski Grzyb Wieczorek to zdrajcy z piętnem, zrobili to dla pieniędzy, ochłapów. A do posła ,czy nie mieliście normalnych łudzi na listy. Czy Grzyb w szpitalu mało narozrabiala, zero wiedzy to wy jako PiS tracicie zatrudniając łudzi którzy nie mają kompetencji i ze złym przygotowaniem prawnym, myślę że za ten szpital ktoś kiedyś beknie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 18 13 dni temuocena: 92% 

  Taka sama sytuacja była w kuratorium oświaty. Mierny, wierny ale swój. Tak działa PiS.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 17 13 dni temuocena: 92% 

  Naocznie widać na czym polega fanatyzm polityczny i religijny. Prawo i sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Inne realne i życiowe fakty nie wchodzą w grę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~wyborca 16 14 dni temuocena: 57% 

  Jako wyborca mam prawo wiedzieC co radny robi z moim głosem .Postępowanie takiej osoby nie jest tajne

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Paweł 15 14 dni temuocena: 79% 

  A co z art. 251 kk? Czy Ci dwaj Panowie nie złamali prawa? Kto, naruszając przepisy o tajności głosowania, wbrew woli głosującego zapoznaje się z treścią jego głosu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. To panowie od łamania prawa rozpoczynają swoją kadencję?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 14 14 dni temuocena: 54% 

  Ten przepis można przypisać tym co nie wchodzą za parawan i pokazują jak głosują by się przylizac.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Janusz 13 14 dni temuocena: 89% 

  Michał teraz nagraj filmik, i powiedz wyborcom co o nich myślisz. Ty tak potrafisz. Przecież to oni są winni, że osiągnęliście taki słaby wynik. Głupi wyborcy co nie, czy publicznie tego nie powiesz?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~E 12 14 dni temuocena: 48% 

  Proszę zapytać tych trzech zdrajców i pełnomocnika Kubę oni wszystko udowodnią że są niewinni

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 11 13 dni temuocena: 63% 

  Zdrajców wychłostać przed kościołami po tylnych częściach ciała, to zaraz się przyznają i będzie po sprawie. Ręki ani bicza ani tyłków nie żałować.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Rafał 10 14 dni temuocena: 81% 

  Skoro głosowanie było tajne, to skąd Panowie wiecie kto jak głosował? A może to blef z waszej strony. Udowodnijcie, że to co mówicie jest prawdą, bo w chwili obecnej to tylko rzucacie niczym nie poparte oskarżenia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 9 14 dni temuocena: 42% 

  Przecież na nagraniu wszystko widać jak ekipa władzy glosuje. Wcale nie kryjąc się skreśla.To znaczy że pokazują jak glosuje i za kim. Nie trzeba być bystrym że cały ten cyrk był ustawiony.Wyborcy PiSu już na pewno wiedzą kto kogo zdradził.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 8 15 dni temuocena: 34% 

  Sprzeczacie się między sobą a swoich wyborców macie w głębokim powarzaniu. grzybowa będzie niosla piętno swoich wyborców do końca swoich dni i wszyscy ci którzy jej to kandydowanie umożliwili.Co za człowiek rządzi tym PIS-em , że największych peselowcói komunistów deleguje do PIS. Hańba !. Tyle ludzie krwi przelali za takich ochlapusów Hańba

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Michał 7 15 dni temuocena: 78% 

  Żeby było ciekawiej, to Michał poprzednio kandydował z PiS, a teraz wyzywa na PiS i kandydatów z tych list nazywa najgorzej jak się da. Nie da się tych epitetów tutaj zacytować, bo komentarz by został usunięty. I się dziwi, że oni go nie poparli. Jakby na Was wylano wiadro pomyj, a później by Was proszono o pomoc w dostaniu się do pierwszego rzędu w kościele, to ciekawe czy byście bez mrugnięcia okiem pomogli.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~mieszkaniec 6 15 dni temuocena: 35% 

  Do mieszkanki. Nie wymądrzaj się bo miałaś jedynkę. Ale Michał zachował się jak trzeba a ty zdradziłaś PiS wzmacniając trzecią nogę PSL

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Zofia 5 15 dni temuocena: 82% 

  Szczególnie, że w gminie to wójt poszedł w koalicję z PSL, wybrał przewodniczącą z PSL. Więc kto tutaj kogo wzmacnia? Raczej porozumienie wójtów, wójt wspiera PSL, a nie odwrotnie. Przecież Michał miał w tym porozumieniu z PSL w gminie swój udział. A swoją drogą to skąd pewność, że ktoś zagłosował tak, a nie inaczej? Przecież głosowanie było tajne.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkanka 4 15 dni temuocena: 85% 

  Michał Mikołajczyk już kolejny raz dostał żółtą kartkę od wyborców. Pierwszy raz, gdy to nawet nie wszedł do drugiej tury w głosowaniu na wójta, a przecież był prawie pewny, że zostanie wójtem. Drugi raz teraz. Zarówno komitet z którego startował i który jak to sam mówił wszyscy wójtowie popierali, oraz on sam dostali bardzo mało głosów. Jego wynik jest to trzeci wynik od końca licząc radnych, którzy się dostali w okręgu, z czego Lesiak dostał tylko 2 głosy mniej niż Michał. Więc można uznać by nawet, że ex aequo drugi od końca. Chyba więc można powiedzieć, że mu się udało prześlizgnąć tyle o ile. Nawet na polu całej rady to Michał miał chyba 4 czy też 5 wynik od końca. A tak był promowany. Były jego ulotki dostarczane do wszystkich domów razem z ulotkami wójta. Mimo to, wynik słaby. Kto temu winien - Michał pewnie powie, że wyborcy i inni kandydaci, ale nie on.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Lucek 3 15 dni temuocena: 58% 

  Do Kuby. Może by pan załatwił jaką komisję dla pozostałych pisiorów u Beliny bo podobno jest pan w tym bardzo dobry.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba 2 15 dni temuocena: 71% 

  Do Lucka. Wystarczyło umiejętnie i w kontrolowany sposób wrzucić granat do owczarni PiSu, aby uzyskać pozytywny, korzystny zamiar dla strony przeciwnej. W głosowaniu nad wyborem do władz Powiatu 14 do 1 to mistrzostwo świata. Tak daliście się ograć. Pisiorki na Nowogrodzką przed oblicze najwyższego. nieomylnego, po dalszym instrukcje. Bo elektoratu ubywa z przyczyn fizjologicznych.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Patryk 1 15 dni temuocena: 83% 

  Powiedzmy sobie szczerze. Porozumienie wójtów myślało, że zdobędzie wiele więcej mandatów. Współpracowali z Sałkiem, który też miał nadzieję na zdobycie chociaż dwóch mandatów. Myśleli, że razem będą mieli większość i nie liczyli się z PiS-em, bo myśleli, że to oni będą góra. Ale wybory to zweryfikowały. Zarówno porozumienie wójtów jak i lista Sałka poniosły porażkę. Porozumienie wójtów z przewidywanych 6-8 mandatów zdobyło zaledwie 2 i to ten dla Mikołajczyka to też tak prawie, że tyle o ile. Nie był to super wynik i Mikołajczyk o tym wie. No i teraz żeby jakoś wybrnąć z tej porażki to próbują ją zrzucić na innych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkaniec 0 15 dni temuocena: 50% 

  Proponuje przy każdej okazji nawet przed kościołem głośno nazywać ich zdrajcami ,ażdo momentu aż oddadzą mandat grzybowa ,stykowski,wieczorek. Nawet nie zasługują aby ich nazwiska napisać wielką literą.Gdzie są władze PIS do dymisji. Chyba w całej Polsce nie ma takiej hańby.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba -1 15 dni temuocena: 59% 

  Do Mieszkańca. Mam inną lepszą propozycję. Najlepiej przed kościołem w Głuchowie i Godzianowie jak kiedyś bywało, karę chłosty dla tych zdrajców Pisoskich zastosować i tylnych części ciała ich się nie żałować.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Za wójtami -2 15 dni temuocena: 67% 

  Ci już poprzednio zdradzili w poprzedniej kadencji. Czy Paweł Sałek wiedział co robi że to ludzie bez kszty honoru. Proszę wejść na BIP jakie kredyty ma Grzyb wszystko się wyjaśni, a Wieczorek firma Maniek i egzaminator w radzie Wszędzie układ kumoterstwo. Pozdrowienia Dla celebrydty Stykowskiego. Oni politycznie i samorządowo są skończeni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba -3 15 dni temuocena: 95% 

  Zapomniał pan o Telusie naczelnym inicjatorze nie trafionym pomyśle porozumienie wójtów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Gość -4 15 dni temuocena: 100% 

  Tak się glosuje jak wcześniej uzgodniono , począwszy od gmin, inaczej nie można.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Osoba obiektywna -5 15 dni temuocena: 50% 

  Dla pieniędzy zrobią wszystko.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Osoba obiektywna -6 15 dni temuocena: 40% 

  Dla pieniędzy zrobią wszystko.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba -7 15 dni temuocena: 62% 

  Jak widać Pisiorki są sprzedajne, władza i pieniądze. Zgadzam się, wszystkich tych zdrajców na Nowogrodzką przed oblicze najwyższego, łącznie z Lesiakiem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba -8 15 dni temuocena: 90% 

  Lesiak ja zwykle też się sprzedał za stanowisko, tylko go ograli i został z niczym, jako niewiniątko, jak kozioł ofiarny. Niezwłocznie zdrajców na Nowogrodzką po prawo i sprawiedliwość.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Dr -9 15 dni temuocena: 50% 

  Lesiak i Dziag nie zdradzili. Chwała im za to.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kacper -10 16 dni temuocena: 56% 

  Kto dał zdrajcom 1 miejsca na liście PIS ? To taki sam zdrajca jak i oni. Dla marnych groszy się sprzedali.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kacper -11 16 dni temuocena: 56% 

  Kto dał zdrajcom 1 miejsca na liście PIS ? To taki sam zdrajca jak i oni. Dla marnych groszy się sprzedali.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~franek -12 16 dni temuocena: 53% 

  Zbieram podpisy o wyrzucenie z rady powiatu zdrajców PiS Stykowskiego ,Wieczorka i panią Grzyb

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Arbuzik -13 16 dni temuocena: 50% 

  Jaka pani, to pisowski sprzedawczyk.Co z nimi zrobi władza PiS może Sałek kazał się przykleić nie długo się okaże.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Tomasz -14 16 dni temuocena: 50% 

  Popieram wniosek, Lesiak też. Jestem za PiS i takich ludzi nie może tam być! Wywalić ich! Jak nie wywali ich pełnomocnik to trzeba na Nowogrodzką pisać i pełnomocnik też razem z nimi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Do jasnego -15 16 dni temuocena: 100% 

  Starostę się wybiera większością. Starostę nikt nie chciał wyrzucić.Wyrzucic można w trakcie kadencji. Wybory do rady powiatu to wybór radnych. Dopiero rada wybiera starostę i resztę władzy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Jasny -16 16 dni temuocena: 60% 

  Wredna walka z pomysłem wyrzucenia starosty wyszła wszystkim zaangażowanym w ten chory pomysł bokiem. 11 do 4 i bardzo dobrze. Ludzie mają oczy i umysł a nie partyjny przekaz

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Głuchowiak -17 16 dni temuocena: 38% 

  Jak Grzybowa pokaże się mieszkańcom? Zdradziła ideały dla kasy . Jak Salek tych zdrajców będzie ich zapraszał na spotkania z PiSem to straci resztę zaufania. Kto pozwolił tej babie startować z 1 to ponosi odpowiedzialność za przegraną a było tak dobrze 7 radnych na 8. Wreszcie rada powiatu była by radą, a nie radą układu i kumoterstwa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Twój Nik -18 16 dni temuocena: 100% 

  Co wy chcieliście zaproponować Porozumieniem Wójtów - teraz niech radny z Głuchowa i Makowa reprezentuje potrzeby ludzi z Lipiec czy innych miejscowości. śmiech. Żal tych którzy dali się na to nabrać

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Kuba -19 16 dni temuocena: 94% 

  Wilki przegrany to radny Stanisław Lesiak, wielkie aspiracje a efekt mierny. Ciekawe co tam będzie robił, przy jego dużych możliwościach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Omajg -20 16 dni temuocena: 100% 

  Zamieściłeś na naszym portalu komentarz, który został usunięty, z uwagi na niezgodność z regulaminem świadczenia usług przez eglos.pl (zapoznaj się tutaj)

  • użyłeś słów wulgarnych
  • treść komentarza jest rasistowska, antysemicka, propagująca przemoc i nienawiść, raniąca lub godząca w czyjś system wartości, poczucie estetyki i dobrego smaku, uczucia, a także uczucia religijne lub w inny sposób łamiąca prawo,
  • komentarz ma charakter kryptoreklamy lub zawiera dane osobowe.

  odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

z powiatu

Turystyczne walory gminy Głuchów

Kurtyna antyodorowa już działa

Uczniowie II i III klas zmierzyli się w konkursie...

To się nazywa podwyżka! Powiatowi radni nie...

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Pieniądze, czy prezent. Podpowiadamy, jaki prezent...

W Makowie na czele rady stanął debiutant

Stanisław Linart: „W powiecie też mam swoje...

Kołosowski: „Woda to dla gminy priorytet”

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA