Przedszkolaki z

(Łukasz Saptura)

Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia, a ludzie coraz częściej przebywają na świeżym powietrzu, aby cieszyć się ruchem i aktywnością fizyczną. Dla dzieci z Przedszkola numer 8 w Skierniewicach oraz ich rodziców, wiosenny czas stał się okazją do udziału w V Wiosennym Biegu o Zdrowie.

To wydarzenie, które nie tylko promuje aktywny tryb życia, ale także integruje społeczność i zachęca do wspólnych działań na rzecz zdrowia i dobrej kondycji. W tegorocznej edycji V Wiosennego Biegu o Zdrowie wzięły udział dzieci z Przedszkola numer 8 w Skierniewicach wraz z ich rodzicami. To był nie tylko czas na aktywność fizyczną, ale także na budowanie więzi rodzinnych i wspólną zabawę na świeżym powietrzu. Trasa biegu przebiegała przez tereny parku miejskiego i dostosowana była do poszczególnych kategorii wiekowych dzieci. Na koniec pobiegli dorośli.

- Poprzez to wydarzenie chcieliśmy zaktywizować dzieci i rodziców do korzystania ze świeżego powietrza, żeby jak najczęściej przychodzić do Parku Miejskiego, ale przede wszystkim, żeby dbać o swoje zdrowie w sposób aktywny. Z roku na rok jest coraz większe zainteresowanie tym biegiem - mówi dyrektor przedszkola Beata Pacocha.

Dla dzieci z Przedszkola numer 8, udział w biegu o zdrowie to nie tylko okazja do zabawy, ale także nauka dbania o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Wspólna aktywność fizyczna z rodzicami nie tylko sprzyja integracji społecznej, ale także uczy wartości wspólnych działań i wzajemnej motywacji do osiągania celów. Rodzice, biorąc udział w biegu razem z dziećmi, dają im przykład, że aktywność fizyczna i dbanie o zdrowie to ważne elementy codziennego życia. To także okazja do spędzenia czasu razem.

Dla dzieci z Przedszkola numer 8 w Skierniewicach i ich rodziców, udział w tym wydarzeniu to niezapomniana przygoda, która przyniosła wiele radości, uśmiechów i pozytywnej energii. Bieg o zdrowie to nie tylko wyścig na trasie, ale także wyścig z samym sobą, aby być zdrowszym i szczęśliwszym każdego dnia.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Skierniewice

O Benedykcie Herbeście i kolonii akademickiej w...

Pościg ulicami Skierniewic

Białe czepki i wielkie emocje: uroczystość w...

Amfetamina znaleziona w lodówce i piwnicy

Biblioteka ma swoją łąkę kwietną

Znamy gwiazdy. W tym roku scena Święta Kwiatów...

To będzie fantastyczny weekend w Skierniewicach

Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA...

Połączyli kropki, żeby przełamać stereotypy i...