Idealny prezent na Dzień Dziecka

Dzieciństwo to czas pełen marzeń i zabawy. Każde dziecko pragnie czuć się kochane i doceniane. Wspólny czas z rodzicami to najcenniejszy prezent, jaki możemy podarować naszym pociechom. Jest taki sposób na wspólne spędzanie czasu, któremu niestraszne warunki pogodowe, nie kosztują kroci i nie wymaga od nas wytężonego wysiłku przy wymyślaniu. To gry planszowe! Poniżej przedstawimy kilka takich, które dostarczą wyjątkowej rozrywki całym rodzinom, niezależnie od wieku. Przednie będą się bawić zarówno dzieci, jak i rodzice oraz dziadkowie.

Gry planszowe od wydawnictwa Alexander to idealny sposób na spędzenie czasu razem, wzmacniając rodzinne więzi i wspierając rozwój dziecka.

Gorący Ziemniak Junior to gra, która sprawi, że serca dzieci zabiją szybciej. Zabawa, w której liczy się refleks i kojarzenie, przynosi mnóstwo śmiechu i ekscytacji. Każda kolejna runda to nowe wyzwanie, które rozwija umiejętności szybkiego myślenia i reakcji. Dzięki prostym zasadom, cała rodzina może cieszyć się wspólną zabawą, która angażuje wszystkich bez wyjątku. Smaczku dodaje świetny gadżet w postaci pluszowego ziemniaka.

Gorący Ziemniak Junior

Gorący Ziemniak Junior

Nie Śmiej Się! to doskonała gra towarzyska, w której dzieci wcielają się w aktorów. Zadania polegające na przedstawieniu różnych haseł gestami lub śpiewem uczą kreatywności i spontaniczności. Wspólne śmiechy zbliżają rodzinę i tworzą niezapomniane chwile. Ta gra to prawdziwa szkoła empatii, pozwalająca dzieciom lepiej rozumieć i odczytywać emocje innych.

Nie śmiej się

Nie śmiej się

Rach Ciach to gra dla tych, którzy lubią wyzwania. Układanie kolorowych wzorów pod presją czasu to świetna zabawa, która rozwija pamięć i koncentrację. Wspólna rywalizacja i radość z osiągniętych wyników budują pozytywne relacje między rodzicami i dziećmi. To także okazja do ćwiczenia cierpliwości i dokładności, które są niezwykle ważne w życiu codziennym.

 

Rach Ciach

Rach Ciach

Moje na górze Junior to gra pełna pomysłowości i zabawy. Dzieci odpowiadają na pytania, próbując znaleźć jak najwięcej rozwiązań. Każda trafna odpowiedź to krok w stronę zwycięstwa. Wspólne myślenie i emocjonująca rywalizacja integrują rodzinę i dostarczają mnóstwo radości. Gra rozwija nie tylko refleks, ale również wiedzę ogólną i umiejętność szybkiego myślenia.

Moje na górze Junior

Moje na górze Junior

Wspólne granie w gry planszowe od Alexandra to inwestycja w rozwój dziecka i budowanie silnych więzi rodzinnych. Wybierając te gry na Dzień Dziecka, podarujesz swojemu dziecku chwile pełne śmiechu, miłości i wspólnej zabawy. To także doskonały sposób na wspieranie zdrowia psychicznego dziecka, poprzez budowanie poczucia bezpieczeństwa i akceptacji.

Nie czekaj! Kup gry Alexander i ciesz się wyjątkowymi chwilami z dziećmi. Spraw, by tegoroczny Dzień Dziecka był niezapomnianym przeżyciem pełnym radości i wspólnego śmiechu. Razem możecie stworzyć piękne wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze.

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS