BAJM gwiazdą na święcie Reymonta

(fot. Bartosz Nowakowski)

Zespół BAJM z Beatą Kozidrak będzie główną gwiazdą na scenie podczas tegorocznej edycji Dnia Reymonta, która odbędzie się w sobotę (15.06). W programie zaplanowany jest również występ zespołu D-BOMB.

Dopinamy ostatnie szczegóły naszej flagowej imprezy, która z racji setnej rocznicy otrzymania nagrody Nobla dla Władysława Reymonta będzie wyjątkowa. Oprócz zespołu BAJM na scenie wystąpi D-Bomb, reprezentanci muzyki tanecznej.

Marek Sałek, wójt gminy Lipce Reymontowskie.

Organizatorzy podkreślają, że nie będzie zmian pod kątem logistycznym. Główna scena zostanie ustawiona, podobnie jak w ostatnich edycjach, na parkingu za urzędem gminy.

Tradycyjnie uroczystości rozpoczną się przyjazdem specjalnego pociągu z gośćmi, który przyjedzie z Łodzi Fabrycznej. Trwają ustalenia, o której godzinie pociąg zamelduje się na stacji w Lipcach Reymontowskich.

Organizatorzy nie ukrywają, że w tym roku też będą chcieli wprowadzić nowe elementy podczas imprezy. Z pewnością zostaną wprowadzone uroczystości podkreślające setną rocznicę otrzymania nagrody Nobla. Już dziś wiadomo, że zostanie przeprowadzony między innymi konkurs plastyczny dla najmłodszych mieszkańców.

- Szykujemy jeszcze kilka niespodzianek dla naszych mieszkańców i gości, jednak nie chcemy zdradzać wszystkich w jednym czasie – kończy Marek Sałek.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 7

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Michał 0 miesiąc temu

  Panie Wójcie ile bierze Beata za koncert?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS