W tym roku Szkołę Podstawową numer 2 w Skierniewicach kończy 63 uczniów. Swój bal, który kończy ten etap edukacji rozpoczęli belgijką.

W tym roku Szkołę Podstawową numer 2 w Skierniewicach kończy 63 uczniów. Swój bal, który kończy ten etap edukacji rozpoczęli belgijką. (Maciej Kaczor)

Bal ósmoklasistów to wyjątkowe wydarzenie w życiu uczniów szkół podstawowych. Jest to moment, który na długo pozostaje w pamięci młodzieży, stanowiąc symboliczne zakończenie pewnego etapu edukacji i rozpoczęcie nowego, pełnego wyzwań okresu w ich życiu. W piątek, 7 czerwca, na swoim balu bawili się uczniowie i uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach.

Przygotowania do balu ósmoklasistów zaczynają się na wiele miesięcy przed planowaną datą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dekoracje, muzyka, menu – każdy szczegół jest starannie zaplanowany, aby ten wieczór był wyjątkowy. Uczniowie, nauczyciele i rodzice współpracują, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę, która będzie godnym zwieńczeniem ich ośmioletniej edukacji.

Bal rozpoczyna się uroczystym przywitaniem uczniów, rodziców i nauczycieli przez dyrektora szkoły Artura Błażejewskiego. Ten moment jest nie tylko formalnym otwarciem balu, ale także symbolicznym pożegnaniem ze szkołą podstawową.

Główna część wieczoru to oczywiście zabawa taneczna. Parkiet, na którym przez osiem lat uczniowie i uczennice wyciskali siódme poty w czasie lekcji wychowania fizycznego, a w piątkowy wieczór stał się salą balową, wypełnił się młodzieżą, która korzysta z okazji, by wspólnie świętować zakończenie szkoły podstawowej. Radość, śmiech i energia towarzyszą tej części balu, tworząc atmosferę beztroski i zabawy.

Bal ósmoklasistów to nie tylko zabawa, ale również okazja do refleksji i wspomnień z ośmiu lat spędzonych w murach szkoły. Bal ósmoklasistów jest również momentem podziękowań dla nauczycieli i rodziców za ich wsparcie i zaangażowanie przez wszystkie lata nauki. To chwila pełna wzruszeń i emocji, która podkreśla bliskość i więź między uczniami a kadrą pedagogiczną.

Bal ósmoklasistów w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach to wydarzenie, które stanowi ważny punkt w życiu młodych ludzi. Jest to czas radości, świętowania, ale również refleksji nad minionymi latami. Dzięki wspólnym wysiłkom uczniów, rodziców i nauczycieli, bal był z pewnością wyjątkowy i pozostanie w pamięci na długo, jako piękne zakończenie jednego etapu edukacji i początek nowej przygody.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

oświata

Białe czepki i wielkie emocje: uroczystość w...

Doskonałe wyniki egzaminu ósmoklasistów z gminy...

Matura 2024: maturzyści poznali we wtorek wyniki...

Jak wypadł egzamin ósmoklasisty w skierniewickich...

Ponad 8 tysięcy skierniewickich uczniów w piątek...

Rodzinny piknik w Przedszkolu numer 8 w...

Truskawki pożegnały się z Przedszkolem numer 3 w...

Dzięki jego zwycięstwu w konkursie, w szkole...

Klik! - licealiści pomagają seniorom wkroczyć w...