Autor kryminałów Wojciech Chmielarz gościł w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach

(Łukasz Saptura)

W środowe popołudnie (12 czerwca) Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach gościła jednego z najbardziej uznanych polskich autorów kryminałów, Wojciecha Chmielarza. Spotkanie, które przyciągnęło licznych miłośników literatury, było nie tylko okazją do poznania autora, ale również do dyskusji na temat jego twórczości oraz procesu pisarskiego.

Wojciech Chmielarz jest autorem wielu bestsellerowych powieści kryminalnych, takich jak „Podpalacz”, „Żmijowisko” czy „Rana”. Jego książki zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i czytelników, a niektóre z nich doczekały się ekranizacji. Chmielarz, znany ze swojego umiejętnego budowania napięcia i złożonych, wielowymiarowych postaci, przyciąga uwagę swoją literacką wszechstronnością i talentem do opowiadania historii.

W rozmowie z bibliotekarką Agnieszką Kutermankiewicz Wojciech Chmielarz opowiedział o swoich początkach w literaturze, inspiracjach oraz procesie twórczym. Podzielił się również anegdotami ze swojego życia zawodowego, co spotkało się z dużym zainteresowaniem publiczności.

Wojciech Chmielarz z humorem i otwartością odpowiadał na każde pytanie, co sprawiło, że atmosfera była niezwykle przyjazna i swobodna. Po oficjalnej części spotkania nadszedł czas na podpisywanie książek. Czytelnicy mieli okazję nie tylko zdobyć autograf autora, ale również porozmawiać z nim osobiście. Wielu z nich z pewnością sięgnie po kolejne książki Wojciecha Chmielarza, zainspirowanych jego pasją i talentem literackim.

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skierniewicach było wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. Była to nie tylko okazja do poznania jednego z najważniejszych polskich autorów kryminałów, ale również inspirująca lekcja dla wszystkich miłośników literatury.

Więcej na temat spotkania w „Głosie Skierniewic” z 20 czerwca.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

kultura

Skierniewicki Plener Filmowy: kino objazdowe...

Znamy gwiazdy. W tym roku scena Święta Kwiatów...

To będzie fantastyczny weekend w Skierniewicach

Połączyli kropki, żeby przełamać stereotypy i...

Horror w altanie parkowej w Skierniewicach

Tłumy na inauguracyjnym koncercie z cyklu...

Będzie można pograć w planszówki na...

Muzyczne „śniadanie” na trawie: start...

Koncert, warsztaty i wykład w muzuem na poczatek...