Truskawki pożegnały się z Przedszkolem numer 3 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

(Łukasz Saptura)

14 czerwca na długo pozostanie w pamięci sześciolatków z grupy Truskawki oraz ich rodziców. W Przedszkolu nr 3 w Skierniewicach odbyła się uroczystość pożegnania dzieci, które wkrótce rozpoczną nowy etap w swoim życiu – naukę w szkole podstawowej.

To wzruszające wydarzenie było pełne radości, śmiechu, a także momentów refleksji i podziękowań. Główną atrakcją uroczystości była autorska muzyczna wersja opowieści o Kopciuszku, którą przygotowały dzieci pod czujnym okiem swoich nauczycielek. Mali artyści wcielili się w role postaci z bajki, prezentując swoje umiejętności aktorskie. Występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności, która nie szczędziła braw i uśmiechów.

Scenografia, kolorowe kostiumy i muzyka stworzyły magiczną atmosferę, przenosząc wszystkich w świat baśni. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role, a ich radość i entuzjazm były widoczne na każdym kroku. To był wyjątkowy moment, który pokazał, jak wiele nauczyły się przez trzy lata spędzone w przedszkolu. Po zakończeniu przedstawienia nadszedł czas na podziękowania. Dzieci wręczyły kwiaty i laurki swoim nauczycielkom, które przez trzy lata cierpliwie uczyły, wspierały i inspirowały swoich podopiecznych. Wzruszone nauczycielki podziękowały dzieciom za wspólnie spędzony czas, podkreślając, jak wiele radości i satysfakcji przyniosła im praca z nimi.

- Dziś żegnamy nasze sześciolatki, które wkrótce rozpoczną nową przygodę w szkole podstawowej. To dla nas wszystkich wyjątkowy i wzruszający moment. Dziękujemy rodzicom za zaufanie, jakim obdarzyliście nasze przedszkole, powierzając nam opiekę nad waszymi dziećmi. Wasze wsparcie i zaangażowanie były nieocenione. Dzieci, jesteśmy z was bardzo dumni - mówiła dyrektor przedszkola numer 3, Anna Stopińska.

Przez te trzy lata nauczycielki obserwowały rozwój dzieci, widziały jak zdobywają nowe umiejętności, nawiązują przyjaźnie i stają się coraz bardziej samodzielni. Po wzruszających słowach dyrektor, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Był to moment pełen emocji, radości i wzruszeń. Rodzice nie kryli dumy ze swoich pociech, które z uśmiechem na twarzy odbierały wyróżnienia. Pożegnanie sześciolatków z grupy Truskawki było wydarzeniem, które na długo pozostanie w sercach dzieci, rodziców i nauczycieli.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Skierniewice

O Benedykcie Herbeście i kolonii akademickiej w...

Pościg ulicami Skierniewic

Białe czepki i wielkie emocje: uroczystość w...

Amfetamina znaleziona w lodówce i piwnicy

Biblioteka ma swoją łąkę kwietną

Znamy gwiazdy. W tym roku scena Święta Kwiatów...

To będzie fantastyczny weekend w Skierniewicach

Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA...

Połączyli kropki, żeby przełamać stereotypy i...