Rodzinny piknik w Przedszkolu numer 8 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

(Łukasz Saptura)

W piątkowe popołudnie 14 czerwca w Przedszkolu nr 8 w Skierniewicach odbył się coroczny Przedszkolny Piknik Rodzinny. Wydarzenie to zgromadziło licznie przybyłe rodziny, które wspólnie spędziły czas na zabawie, integracji i wspólnym świętowaniu końca roku przedszkolnego.

Jednym z głównych punktów programu były animacje przygotowane specjalnie dla dzieci. Kolorowe balony, malowanie twarzy oraz wspólne tańce przyciągały uwagę najmłodszych uczestników pikniku. Animatorzy z wielkim zaangażowaniem organizowali różnorodne zabawy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci miały okazję do wykazania się swoją kreatywnością i umiejętnościami, co przyniosło im wiele radości.

Na placu zabaw, który stał się centrum dziecięcych aktywności, panowała atmosfera beztroskiej zabawy. Huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica – wszystko to było nieustannie oblegane przez roześmiane przedszkolaki. Była to doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w gronie rówieśników.

Wyjątkowym gościem pikniku była Ochotnicza Straż Pożarna z Mokrej Lewej. Strażacy zorganizowali pokaz sprzętu strażackiego oraz zaprezentowali, jak wygląda ich codzienna praca. Dzieci z zaciekawieniem oglądały wóz strażacki, mogły wsiąść do środka, a nawet przymierzyć kask strażacki.

Przedszkolny Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 8 w Skierniewicach był niezwykle udanym wydarzeniem, które dostarczyło wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dzieci miały okazję do aktywnej zabawy i nauki, a rodzice do integracji i wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Dziecko

Ochłoda w cieniu tropików

Tańsze bilety do kina. Miasto dofinasowało...

Wygraj VOUCHER na FESTIWAL SZTUKI ILUZJI!

Rodzinny Poranek w Kinie: „Wielka przygoda...

Truskawki pożegnały się z Przedszkolem numer 3 w...

,,Bravissimo" Cyrku Safari w Skierniewicach !

XVIII edycja Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w...

Mały - ale talent: Dziecięce talenty aktorskie...

Idealny prezent na Dzień Dziecka