Niedziela 16 czerwca przyniosła dawkę emocji związanych z obchodami Dnia Ojca. Harcerze zaprosili skierniewickich ojców do udziału w drugiej edycji gry „Na koniec świata pójdzie ze mną tata!”.

Niedziela 16 czerwca przyniosła dawkę emocji związanych z obchodami Dnia Ojca. Harcerze zaprosili skierniewickich ojców do udziału w drugiej edycji gry „Na koniec świata pójdzie ze mną tata!”. (ZHP Skierniewice)

14-15 czerwca skierniewiccy harcerze mieli pełne ręce roboty, uczestnicząc w jubileuszowej, XX edycji Rajdu Harcerskiego „Łoś”. Wydarzenie zgromadziło aż dwieście osób, które wspólnie przeżyły niesamowitą przygodę. Dzień później skierniewicki hufiec zorganizował grę gry „Na koniec świata pójdzie ze mną tata!”.

14-15 czerwca skierniewiccy harcerze mieli pełne ręce roboty, uczestnicząc w jubileuszowej, XX edycji Rajdu Harcerskiego „Łoś”. Wydarzenie zgromadziło aż dwieście osób, które wspólnie przeżyły niesamowitą przygodę. Rajd rozpoczął się od Wielkiego Quizu Wiedzy Harcerskiej, który niespodziewanie przerodził się w scenariusz rodem z filmów science fiction. Podczas quizu nasze harcerskie maskotki, Łośka, niespodziewanie porwało UFO. Harcerze, zuchy i harcerze starsi postanowili połączyć siły, aby odzyskać swojego przyjaciela.

W poszukiwaniu porwanego Łośka

Na trasie rajdu uczestnicy zdobywali informacje o porywaczach, jednocześnie testując swoją wiedzę, spostrzegawczość i spryt. Na trasie zuchowej triumfowała 94 Gromada Zuchowa „Błyszczące Sopelki Olafa”, wśród harcerzy najlepsza okazała się 11 Drużyna Harcerska „Nomada”, zaś na trasie starszoharcerskiej zwyciężyła 15 Drużyna Starszoharcerska „Andromeda”. Sobotni wieczór zwieńczyło ognisko, które było okazją do świętowania zbliżającego się końca roku harcerskiego.

Trzydzieści drużyn wzięło udział w grze terenowej z okazji Dnia Ojca

Niedziela 16 czerwca przyniosła kolejną dawkę emocji, tym razem związanych z obchodami Dnia Ojca, który przypada na 23 czerwca. Harcerze zaprosili skierniewickich ojców do udziału w drugiej edycji gry „Na koniec świata pójdzie ze mną tata!”. W grze wzięło udział trzydzieści drużyn, które zmagały się z różnorodnymi zadaniami sportowymi i manualnymi.

Po intensywnym weekendzie skierniewickie zuchy i harcerze zasłużenie czekają na wakacje

Jednak nie będą się nudzić. Liwia Małczak, komendant skierniewickiego hufca zdradziła plany na nadchodzące lato:

- W tym roku organizujemy cztery obozy, pierwszy rozpocznie się 2 lipca. Dwa z nich to obozy stacjonarne, dwa wędrowne, w tym jeden w Szwecji – wylicza Liwia Małczak. Obozy te będą nie tylko okazją do odpoczynku, ale także do dalszej nauki i zdobywania nowych doświadczeń. Harcerze będą mieli szansę na rozwijanie swoich umiejętności, nawiązywanie nowych przyjaźni i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Więcej na ten temat w "Głosie Skierniewic" z 20 czerwca.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Skierniewice

O Benedykcie Herbeście i kolonii akademickiej w...

Pościg ulicami Skierniewic

Białe czepki i wielkie emocje: uroczystość w...

Amfetamina znaleziona w lodówce i piwnicy

Biblioteka ma swoją łąkę kwietną

Znamy gwiazdy. W tym roku scena Święta Kwiatów...

To będzie fantastyczny weekend w Skierniewicach

Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA...

Połączyli kropki, żeby przełamać stereotypy i...