Piłka nożna

wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 września 2024 | 21:12 komentarzy 2

Widok Skierniewice, w nowych strojach, pokonał na stadionie przy ulicy Pomologicznej KS II Kutno. (fot. Adam Michalski)

Młoda drużyna MLKS Widok Skierniewice, w niedzielne (22.09) popołudnie podejmowała rezerwy KS Kutno. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Bramki zdobyli Wojciech Wojciechowski (2) oraz kapitan Wojciech Borowiec. Dzięki zwycięstwu ekipa Piotra Wysockiego awansowała na 8. miejsce w tabeli skierniewickiej grupy Klasy Okręgowej.

W rozegranych w Bartnikach derbach powiatu Manchatan uległ Juvenii 1:3. Prowadzenie ekipie z Nowego Kawęczyna dał grający trener Rafał Głębocki. Goście szybko odpowiedzieli, wyrównał Kamil Kowalczyk. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po przerwie dwie kolejne bramki zdobył Kowalczyk.

W 7. kolejce na uwagę zasługuje także przełamanie rezerw trzecioligowej Unii, która w Gałkówku pokonała 2:6 tamtejszy LKS. Gorycz porażki z Łodzi przełknęli piłkarze Jutrzenki Drzewce. Zespół Roberta Szuberta uległ UKS SMS 4:2.

Wysoką formę nadal prezentuje lider z Rawy Mazowieckiej. Ekipa Marcina Stolarka wygrała po raz siódmy z rzędu, tym razem 0:8 w Beldnie z GKS.

W innych spotkaniach 7. kolejki Witonianka Witonia zremisowała 0:0 z Olimpią Chąśno, KKS Koluszki pokonał 4:2 Pogoń Bełchów, Laktoza Łyszkowice uległa 1:2 GLKS Wołucza.

Więcej o piłce w regionie w najnowszym wydaniu (26.09) tygodnika "Głos Skierniewic i Okolicy".